Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення 28-ої річниці з Дня проголошення Конституції України

Урочистим підняттям національного прапора та театральним відтворенням історичних подій розпочали у Надвірній відзначення 28- мої річниці з Дня проголошення Конституції України.
Заходи відбулися за участі першого заступника голови Надвірнянської райдержадміністрації Ростислава Стаська, заступника голови Надвірнянської районної ради Івана Жигалюка, голови Надвірнянської територіальної громади Зіновія Андрійовича, духовенства та громадськості міста.
Хвилиною мовчання та символічною молитвою присутні вшанували пам’ять військових, які загинули за свободу і незалежність держави під час російсько-української війни.
Інструментально відзначення дня Конституції віртуозно супроводжував муніципальний оркестр народної музики «Аркан»( керівник Володимир Остап’юк) та народний аматорський духовий оркестр (керівник Назар Микитюк) Надвірнянського РБК.
Відзначити воістину визначний день в житті українського народу допомагали Марічка та Влад Попови, Ксенія Дзюба та Сашко Бениш, Вероніка Козубаль, Анастасія Рудик , Анна Саса, народний аматорський вокальний ансамбль “Бистрянка”( керівник Галина Чуревич), колектив Гвіздського будинку культури “Скарбниця”, талановиті ведучі Уляна Лешко та Орест Ягиш.
Пам’ятаємо про те, що для нас, українців, Конституція – це про істинні цінності та гідність, які щодня захищаємо на полі бою.
Закарбовані в ній права та свободи більше ніколи не сприйматимуться як щось дане зверху.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *