Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

24 квітня стартував Всесвітній тиждень імунізації

Його мета нагадати про важливість щеплень для захисту від хвороб людей різного віку. Напередодні в Івано-Франківську відбулась друга акція «День здоров’я». Про це йдеться на сторінці головного державного санітарного лікаря Івано-Франківської області Руслана Савчука у соціальній мережі «Фейсбук».

Як зазначається у дописі, захід організований Івано-Франківським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ тривав параленьно зі «Здоровою прогулянкою» на Вічевому майдані, яку ініціювали Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я МОЗ України.

В спеціально обладнаному автобусі, з логотипами ВООЗ, МОЗ та ЦКПХ жителі громади безкоштовно зробили швидкі тести на СOVID-19, гепатит, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД та виміряли рівень цукру в крові.

Для всіх бажаючих провели безкоштовну вакцинацію від COVID-19.

Окрім цього, була змога проконсультуватись із сімейним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги. На заході, в медичній зоні, франківцям вираховували індекс маси тіла, робили кардіограму, дерматоскопію тощо. Обстеження проводили фахівці БФ «Захід Шанс», КНП «ЦПМД» РСР у співпраці з ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ».

Принагідно додамо, що наступний виїзд автобуса з фахівцями буде в м. Косів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *