Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Безбар’єрність на Прикарпатті має стати новою нормою, – Світлана Онищук

Таку позицію голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук висловила під час робочої наради із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, присутні обговорили зміни, які планують втілити щодо питання організації безбар’єрного Прикарпаття.

Як повідомила очільниця області, працівниками ОДА вже підготовлений проєкт плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації в Івано-Франківській області Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року . План містить заходи і зміни, які сприятимуть відсутності перепон у розвитку освіти, роботи, комфортного життя людей будь-якої статі, віку, в будь-якому стані.

«У воєнний час безбар’єрність не просто залишається у фокусі, а набула нового, ще більшого значення. Зараз, як ніколи раніше, очевидно, що всім нам незалежно від віку, статі, матеріального становища, стану здоров’я потрібні рівні можливості. Особливо гостро стоїть питання відновлення людей, адже багато дорослих і дітей у нашій країні зазнали поранень і користуватимуться протезами. Але всі вони повинні мати рівний доступ до якісного й гідного життя. Безбар’єрність на Прикарпатті має стати новою нормою», – наголосила Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *