Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

24-м прикарпатцям, учасникам бойових дій на Сході України, вручено нагороди

Сьогодні в обласній державній адміністрації з нагоди Дня захисника України відбулося урочисте вручення нагород учасникам АТО/ООС.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у неоголошеній російсько-українській війні.

Заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей та начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець вручили  героям відзнаку голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «За бойову звитягу».

«Вчора ми відзначали величне свято. Вважаю, що цей день є надважливим у  житті нашої країни, адже захисники оберігають найцінніше, що у нас є – незалежність, суверенітет і наше майбутнє, – зазначив у привітальному слові Євген Фербей. – Від імені голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва хочу вас привітати і подякувати за патріотизм, героїзм та активну громадянську позицію».

Також посадовець запросив учасників бойових дій до конструктивного діалогу щодо вирішення їх проблем та наболілих питань.

«Ситуація з епідемією коронавірусу  не дає можливості  проводити нам з вами традиційні зустрічі, але якщо є питання, які потребують нагального вирішення, звертайтеся. Керівництво обласної адміністрації готове до діалогу і сприяння у їх вирішенні», – наголосив Євген Фербей.

Також на зустрічі йшлося про соціальні питання, зокрема, можливість забезпечення санаторно-курортними путівками на оздоровлення учасників бойових дій.

«Війна не закінчилась і у нас ще багато спільної роботи. Герої не вмирають. Вмирають вороги», – звучало в залі.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *