Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

25-річчя літературної студії “Бистрінь”

 

 

11 листопада в приміщенні будинку культури НГВУ відбулась урочиста академія з нагоди відзначення 25-річчя літературної студії “Бистрінь” та презентації нової антології студійців “Сонячні барви слова”. Перед початком дійства ведучі Ольга Багрійчук та Нестор Чир запросили присутніх переглянути фільм ТРК “Надвірна” про літстудію (автор – журналіст С. Гаєвська).
Свято вийшло на славу,  було багато квітів, гарного настрою та вітань. Від ОДА з ювілеєм бистріньців вітали начальник управління культури В. Федорак, завідувач відділу культурно-освітньої роботи Г. Халак, заступник керівника апарату ОДА, керівник прес-служби голови ОДАТ. Лейбюк. Від районної влади – заступник голови РДА Б. Ковалюк, заступник голови районної ради І. Писклинець, міський голова З. Андрійович. З Івано-Франківська приїхали колеги по перу розділити радість з нагоди ювілею: голова обласної спілки письменників Є. Баран, колеги по перу – Я. Ткачівський, І. Гаврилович, Г. Дорошенко, О. Бабій, з Долини – керівник літстудії “Сонячна криниця”, поет В. Олійник. Вітали ювілянтів 

директор ОНУБ ім. І. Франка Л. Бабій, редактор районної газети “Народна Воля” І. Гриджук, директор ЦБС М. Кушнерчук, завідувач міською бібліотекою для юнацтва Г. Ільків. Літстудійці читали свої вірші, Г. Попович виконала авторську пісню. Згадали хвилиною мовчання і тих побратимів, які вже відійшли у вічність, а їхні твори читали Г. Чуревич, О. Яремчук.
Також на святі було вручено дипломи та нагрудні значки лауреатам цьогорічної районної премії ім. Надії Попович В. Левицькому –  (номінація “література”)та С. Нікольській (номінація образотворче і народне мистецтво”). 

Літстудійці, а також бібліотечні працівники М. Кушнерчук та Г. Ільків отримали почесні грамоти від ОДА, спільні грамоти районної радита РДА, відділу культури і туризму РДА. Керівник літстудії Н. Чир подякував РДА, районній, міській раді за постійну допомогу літстудії та фінансову допомогу у виданні антології. Пісенні вітання звучали від митців району. Завершальним урочистим і зворушливим акордом свята стало спільне виконання “Гімну “Бистріні”. Є. Баран якось сказав, що "бистріньці – це люди, які запрагли вирватися із суєти буденщини, наповнивши її смислом існування у Слові і через Слово”. віримо і сподіваємось, що літстудія “Бистрінь” під орудою талановитого керівника Н. Чира і надалі буде успішно діяти і тішити нас новими збірками та антологіями”.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *