Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянському ліцею виповнилося 20 років

Надвірнянському фізико-математичному ліцею виповнилося 20 років з дня його заснування. Відбулося урочисте відзначення свята в будинку культури Надвірнянського коледжу.

Надвірнянському фізико-математичному ліцею виповнилося 20 років з дня його заснування. Відбулося урочисте відзначення свята в будинку культури Надвірнянського коледжу.
На урочистостях були присутні заступник голови райдержадміністрації Богдана Ковалюк, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович  та заступник міського голови Василь Василенко. Були вручені спільні грамоти РДА та райради кращим педагогам ліцею за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю.
Від райдержадміністрації у подарунок на честь ювілею ліцею було подаровано комп’ютер, від міської ради – принтер.
З вітальним словом, також виступив директор ліцею Антон Ревтюк, коротко розповівши про історію створення ліцею та про зміни, що сталися за роки його існування. Наполеглива праця педагогічного колективу дає свої плоди. За час існування закладу ліцей дав путівку в життя 1028 випускникам. Усі вони здобули або здобувають вищу освіту в провідних навчальних закладах України та за кордоном. За 20-річну історію закладу понад 200 ліцеїстів стали переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад та конкурсів ІІІ-IV етапів, а також мали досягнення в Малій академії наук. Успіхи вихованців допомагають їм повірити в себе, розвивають прагнення постійно вдосконалювати науковий рівень, зміцнити свій соціальний статус, а також стимулюють до досягнення нових перемог і цілей. Приємно відзначити, що серед випускників закладу є відомі, знані люди: кандидати наук, викладачі вищої школи, керівники підприємств, політики, письменники, журналісти, підприємці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *