Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

29 січня — День пам’яті Героїв Крут

Шановні краяни!

Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.

Шановні краяни!

Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.
97 років тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькою армією. І хоча кожного з цих юних лицарів духу переповнювало бажання жити і творити, вони свідомо йшли на бій з російськими загарбниками . Жоден з них не зламався, не покинув передових позицій. Молоді звитяжці проявили справжню жертовність та відданість. Власним прикладом вони стверджували, що український  дух незборимий та непохитний. Такий незборимий та непохитний дух продемонстрували  воїни Небесної сотні та всі,  хто на Майдані виборював демократичний вибір України. Український дух допомагає нашим воїнам сьогодні відстоювати нашу незалежність від російського агресора.
Сьогодні ми повинні пам’ятати про крутянський подвиг, щоб так само віддано і щиро могти стати на захист національних інтересів України.  Наша пам'ять про Крути – той дзвін , який повинен відгукнутися в серцях святою і щирою любов'ю до рідної держави  і кликати до єдності.
Схилімо наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Віримо, що сьогоднішня молодь й  усі ми в умовах незалежної Української держави достойно витримаємо іспит на побудову демократичної, правової держави ім'я якої – Україна!
Слава героям! Слава Україні!

Перший заступник голови
районної державної адміністрації                                                                  Андрій Крицький
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *