Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року

Головне управління статистики інформує. Загальна сумазаборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства)упродовж грудня 2014р. зменшилась на 2,5 млн.грн., або на 20,3%, і на            1 січня 2015р. становила 9,7 млн.грн.Зменшення показника відстежується у всіх містах і районах, де була в наявності заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 грудня минулого року: від 6,3% у Калуському до 87,2% у Снятинському районі.
Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (7,4 млн.грн., або 76,3% від загальної суми по області), Коломиї (846,8 тис.грн. і 8,8%, відповідно) та Калуша (766 тис.грн. і 7,9%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 26,3 тис.грн. у Снятинському   до 267 тис.грн. у Коломийському.
Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів.
У структурі загальної суми заборгованості по економіці області дві третиниприпадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 78,8% і 73%, відповідно.
 На економічно активні підприємства припадає 28% загальної суми боргу, зокрема у Снятинському районі – уся сума заборгованості по району, у Городенківському – 72,3%, Коломийському – дві третини. Заборгованість перед працівниками економічно активних  підприємств  продовжує скорочуватись і по відношенню до 1 грудня 2014р. зменшення становило 49%. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *