Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Увага! Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”
Рішенням виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради від 24 травня 2019 року № 3-2 схвалено ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року” (далі – Конкурс).
А рішенням розширеного засідання виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та Ради обласного об’єднання організацій роботодавців від 05 липня 2019 року № 4-3 затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”.
Прохання до всіх керівників підприємств, установ та організацій області, а також фізичних осіб-підприємців взяти участь у конкурсі на присвоєння звання “Кращий роботодавець року” за підсумками роботи у 2019 році.
Метою Конкурсу є заохочення роботодавців до підвищення продуктивності праці, ефективності використання робочої сили та забезпечення гідної оплати праці, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках, збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, впровадження комплексного та системного підходу до створення належних умов праці.
Участь у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурс проводиться у три етапи:
– підготовчий;
– відбірковий;
– заключний.
Загальними критеріями оцінювання конкурсу є:
– рівень заробітної плати;
– створення нових робочих місць та працевлаштування громадян;
– наявність та функціонування системи управління охороною праці на підприємстві.
Додаткові критерії визначення переможців конкурсу:
– працевлаштування громадян, які не здатні на рівні конкурувати на ринку праці;
– відсутність практики підміни трудових договорів з працівниками договорами цивільно-правового характеру;
– стабілізація зайнятості (скорочення плинності кадрів);
– наявність колективного договору;
-наявність первинної профспілкової організації;
– організація соціально-побутового забезпечення працівників;
– участь у вирішенні потреб місцевих громад (соціальна відповідальність бізнесу).
За результатами оцінювання учасників Конкурсу Комісія визначає переможців за основними номінаціями: серед СГД з середньообліковою чисельністю працівників: до 10 осіб, від 11 до 20 осіб, від 21 до 50 осіб, від 51 до 100 осіб, від 101 до 500 осіб, понад 500 осіб.
У кожній номінації визначаються переможці шляхом інтегрального підходу, який включає суму балів в розрізі показників за кожним критерієм.
Конкурс у номінації проводиться між двома і більше учасниками конкурсу.
За рішенням Комісії визначається кількість переможців та форми їх стимулювання. Підведення підсумків Конкурсу здійснюється до 01 квітня наступного за звітним року.
Комісія має право самостійно визначати перелік номінацій та встановлювати додаткові номінації.
Перелік номінацій та критерії оцінювання переможців Конкурсу щорічно затверджуються виконавчим комітетом обласної тристоронньої соціально-економічної ради.
Переможці Конкурсу нагороджуються дипломом переможця обласного конкурсу на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”.
Матеріали для участі в конкурсі необхідно подати в паперовій формі до 11.02.2020 року в управління соціального захисту населення Надвірнянської райдержадміністрації за адресою: м. Надвірна, м-н. Шевченка, 3, каб. 54, тел. роб. (03475) 2-65-27.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *