Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько взяв участь в онлайн-нараді щодо зимового утримання доріг місцевого значення

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провели онлайн-нараду із представниками дорожніх служб, відповідальних за зимове обслуговування автошляхів Івано-Франківщини, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття», департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, голів райдержадміністрацій, міст Болехів та Яремче.

Участь в обговоренні питань взяв голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, керівник апарату РДА Микола Кравчук та окремі керівники структурних підрозділів РДА.

Акцентувалася увага на погодних умовах цьогорічного зимового періоду та можливого їх ускладнення. Тому важливою є злагоджена робота обласних дорожніх служб та підрядних підприємств, які залучені до зимового експлуатаційного утримання автомобільних доріг Прикарпаття. Також йшлося про їх готовність забезпечити безперебійний і безпечний рух автотранспорту із максимальним унеможливленням надзвичайних ситуацій при суттєвому ускладненні погодних умов.

Представники підрядних та субпідрядних підприємств інформували про наявність необхідної снігоприбиральної техніки, достатньої кількості посипкових, паливно-мастильних матеріалів для виконання робіт щодо прибирання снігу та забезпечення сталого проїзду транспорту на автошляхах Прикарпаття в зимовий період. Окрім того, мовилося про заключення договорів, можливості залучення додаткової техніки підприємств та організацій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період, тощо.

Марія Савка наголосила на важливості чіткої комунікації та взаємодії між дорожніми службами, облдержадміністрацією та місцевою владою.
«Важливо бути готовим до будь-яких погіршень погодних умов. У разі їх виникнення, повинна бути чітка організація та комунікація, що дасть змогу оцінити ситуацію, оперативно спрацювати і зробити правильні дії. Маємо унеможливити виникнення ускладнень транспортного сполучення та забезпечити безпечні умови руху автотранспорту цієї зими», – підкреслила Марія Савка.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *