Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

415 прикарпатців поповнять ряди Збройних сил України

Сьогодні під час засідання обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, підбито підсумки осіннього призову на строкову військову службу.

Станом на 15 грудня територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки області на строкову військову службу призвано 415 осіб, що становить 100% від запланованого обсягу. Про це повідомив військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) Володимир Ярмошук.

За результатами роботи районних призовних комісії під час осіннього 2020 року призову кращими визнані Верховинський, Галицький, Богородчанський РТЦК та СП та Долинський ОМТЦК та СП.

Члени обласної призовної комісії обговорили хід осіннього призову на строкову військову службу та проблемні питання, розглянули скарги та заяви громадян щодо рішень районних (міських) призовних комісій.

Рекомендації з питань організації роботи з призовниками у період між призовами та при проведенні весняного призову 2021 року будуть доведені новоствореним райдержадміністраціям (територіальним громадам), районним (міським) ТЦК та СП, територіальним підрозділам Національної поліції області.

 

Довідково

В Україні з 1 жовтня по 31 грудня мають призвати на строкову службу військову службу загалом 13 570 юнаків, у тому числі 415 з Прикарпаття.

Призиватимуться придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старші особи, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової служби.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *