Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

7-ий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування | Івано-Франківська обласна рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 (зі змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної ради від 29.03.2016. № 235-р “Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування” та рішення ради Конкурсу від 28.03.2016. № 1 з 1 квітня 2016 року оголошено сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
 

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015 (зі змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної ради від 29.03.2016. № 235-р “Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування” та рішення ради Конкурсу від 28.03.2016. № 1 з 1 квітня 2016 року оголошено сьомий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
 
Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування сіл, селищ і міст районного значення Івано-Франківської області, які у встановленому порядку подали затверджені рішенням відповідної ради проекти. Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету – 150,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту, поданих сільськими радами, не повинен перевищувати 90 відсотків загального бюджету, а селищними і міськими (міст районного значення) – 75 відсотків загального бюджету проекту.
Крім цього, учасниками Конкурсу можуть бути спільні проекти декількох територіально прилеглих органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області, які затверджені у встановленому порядку рішеннями відповідних рад. Участь у спільних проектах не обмежує право органу місцевого самоврядування подати окремий проект до участі у Конкурсі. Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету по спільних проектах – 400,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів спільного проекту не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету.
 
Водночас, апробаційними у 2016 році визначаються проекти та програми спрямовані на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) систем водопостачання та розвитку пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони.
 
Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету по проектах та програмах спрямовані на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) систем водопостачання100,0 тис. гривень з розрахунку на 1 км. водопровідних мереж без врахування індивідуальних підключень, але не більше 500,0 тис.грн. на один проект чи програму. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту не повинен перевищувати 50 відсотків загального бюджету.
 
У результаті реалізації проекту по водопостачанню повинно бути охоплено не менше 75 відсотків домогосподарств, які знаходяться на території виконання проекту. У той же час не менш як 90 відсотків домогосподарств села (селища, міста) повинні мати технічну можливість під’єднатися до створеної (покращеної) мережі під час реалізації проекту чи після його завершення.
 
Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджетупо проектах та програмах спрямованих на розвитку пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони – 300,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту не повинен перевищувати 50 відсотків загального бюджету.
На підставі висновків експертної комісії рада Конкурсу напрацьовує рекомендації щодо переможців Конкурсу та подає їх на розгляд голові обласної ради. Голова обласної ради видає розпорядження щодо визначення переможців Конкурсу.
 
Кінцевий термін подання проектів – до 12 години 31 серпня 2016 року.
 
Проекти подавати або надсилати поштою за адресою:
 
Дирекції Конкурсу: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 508, з поміткою “На Конкурс”.
 
Контактна особа: Цимбалюк Юрій Володимирович тел. (0342)-55-19-27,

 


Івано-Франківська обласна рада
Рада обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
 

О Г О Л О Ш У Є

 
п’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”  
Відповідно до Положень про обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”, затверджені рішенням обласної ради від 09.10.2015. № 1773-39/2015, розпорядження голови обласної ради від 29.03.2016. № 235-р “Про оголошення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування” та рішення Ради Конкурсу від 28.03.2016.
 
№ 1 з 1 квітня 2016 року оголошено п’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.
 
Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування сіл, селищ і міст районного значення Івано-Франківської області, які у встановленому порядку подали заяви районним, Болехівській, Івано-Франківській та Яремчанській міським комісіям з організації Конкурсів на участь в обласних конкурсах “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.
 
Конкурси проводяться у два етапи:
– перший – на районному (міському) рівні серед сільських, селищних і міських міст районного значення рад;
– другий – на обласному рівні серед сільських, селищних і міських міст районного значення рад, які стали переможцями першого етапу Конкурсу.
Радою Конкурсу у двомісячний термін розглядаються матеріали, подані районними (міськими) комісіями, і визначаються переможці. Результати Конкурсів затверджуються розпорядженням голови обласної ради.
Переможцям Конкурсів “Громада кращого довкілля” і “Краща спортивна громада” вручаються відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради I, II та III ступенів, а також виділяються кошти з обласного бюджету в таких обсягах:
– за перше місце – 200,0 тис. грн.;
– за друге місце – 150,0 тис. грн.;
– за третє місце – 100,0 тис. грн.

Переможцям Конкурсу “Краща етнокультурна громада”, відповідно до етнокультурних регіонів: Гуцульщина, Покуття, Опілля, Бойківщина, вручаються відповідні дипломи Івано-Франківської обласної ради, а також виділяються кошти з обласного бюджету в сумі 200,0 тис.грн. кожному.
Грошові премії використовуються на розвиток територіальних громад відповідно до основних завдань Конкурсів.
Кінцевий термін подання заяв у районні (міські) комісії – до 01 вересня 2016 року.

Контактна особа від обласної ради: Цимбалюк Юрій Володимирович тел. (0342)-55-19-27, Е-mail: orivfr@gmail.com
 
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *