Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати

 

Сьогодні за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана  Зеленчука відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати  заробітної плати.

 

Сьогодні за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана  Зеленчука відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати  заробітної плати.

На засіданні комісії  проаналізовано  динаміку дотримання рівня мінімальної заробітної плати по суб’єктах господарювання, в яких по найманих працівниках заробітна плата, нарахована за січень 2016 року є нижчою від законодавчого встановленого мінімуму.  Комісією також заслухано звіти роботодавців, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру та розглянуто інформаційні матеріали стосовно суб’єктів господарювання у яких згідно податкових декларацій платника єдиного податку та податку на додану вартість, при загальній сумі доходу понад 1 млн. грн. менше 6 найманих працівників згідно листа ДФС України ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Після обговорення вище вказаних питань Богдан Зеленчук зосередив увагу всіх  присутніх на необхідності  конкретної роботи серед роботодавців та найманих осіб щодо виплати заробітної плати не нижче мінімального розміру, забезпечення працюючих на повну зайнятість. Підвищити ефективність роботи районної робочої групи шляхом інформаційно-розꞌяснювальної роботи. За підсумками наради прийнято ряд протокольних рішень.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *