Державна податкова інспекція у Надвірнянському районі інформує
ДПІ у Надвірнянському районі звітує про підсумки роботи та інформує про зміни у законодавстві.
ДПІ у Надвірнянському районі звітує про підсумки роботи та інформує про зміни у законодавстві.
На черговій прес-конференції для місцевих ЗМІ, в.о. начальника інспекції Василь Гнатюк повідомив, що до Зведеного бюджету за 2014 рік забезпечено надходження податків та зборів в сумі 468,4млн.грн. До державного бюджету надійшло 361,6млн. грн,, левову частку надходжень займає плата за користування надрами – 303,8млн.грн.,а до місцевих бюджетів-податок з доходів фізичних осіб-майже 84 млн.грн.
Наприкінці минулого року Верховною радою було прийнято низку законів, які дали старт податковій реформі.
Очільник податкової служби районуповідомив, що серед основних змін, передбачених Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» – зменшення загальної кількості податків з 22 до 9. Також відмітив, що підняті податкові ставки на товари розкоші, включаючи дорогі автомобілі, на пасивні доходи(вклади фізичних осіб у банках), запроваджується акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та паливау розмірі 5%.
Окремо посадовець роз’яснив і нововведення щодо податку на нерухоме майно, зокрема, що житлове та нежитлове майно буде оподатковуватись в розмірі до 2 % мінімальної зарплати (це 24,36 грн) за 1 кв. м, сплачувати його доведеться раз на рік. Не будуть оподатковуватись квартири до 60 кв. м.та будинки до 120 кв. м. Не підлягяють також оподаткуванню нежитлові приміщення, які використовують в аграрному секторі, використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках.
Також керівник податкової інспекції повідомив про новації, які знизять розмір єдиного соціального внеску з 41% до 16,4%. Нововведення стосуватиметься лише тих підприємств, які виконають програму з детінізації заробітних плат, збільшать зарплатний фонд на 30%, а сума зарплати становитиме не менше трьох мінімальних.
Зміни правил оподаткування стосуються майже усіх податків, тому тривале спілкування з журналістами щодо справляння майнових податків, єдиногосоціального внескута земельного податків, змін справляння податку на доходи фізичних осіб вирішено продовжити у рамках окремих передач та роз’яснювальної роботи з платниками податків.
Василь Гнатюк нагадавприсутнім про розпочату з 1 січня 2015 року кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році.
Також, подякував усім платникам податків за плідну співпрацю, відмітивши, що налагодження партнерських відносин є одним із пріоритетів у роботі податкової інспекції.
На Надвірнянщині минулорічлегалізовано 57 найманих працівників
Стільки виявлено найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без належного документального оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства у минулому році.
За результатами 255 обстежень протягом 2014 року фізичними особами-рідприємцями було укладено157 трудових договорів та легалізовано зарплату на суму 235,6 тис.грн. Порушники сплатили до бюджету більш як 47 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 286тис.грн. єдиного внеску.
До державної реєстрації залучено9громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації.
Крім того, за результатами спільних заходів ДФС та органів місцевої влади 91 керівник юридичних осіб та 82 фізичних осіб-підприємців, які виплачували зарплату своїм робітникам менше мінімальної, підвищили рівень оплати праці.
«Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)” збільшено з 17 до 20 відсотків розмір ставки податку для доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами понад 10 мінімальних зарплат (у розрахунку на місяць). Для доходів до 10 мінімальних заробітних плат (на сьогодні – це 12180 грн.) застосовується діючий розмір ставки 15 відсотків»,-відмітила начальник відділу Марія Модіна.
Стартувала кампанія декларування доходів громадян
З 1 січня в Україні розпочалась „Деклараційна кампанія 2014”. Громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), якщо протягом 2014 року, отримували:
– доходи з яких при нарахуванні або виплаті податок не утримувався;
– доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції громадян, тощо);
– нецільову благодійну допомогу, якщо її загальна сума у 2014 році перевищувала 1710 грн;
– доходи від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами за 2014 рік перевищила 146160 грн;
– спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;
– доходи від продажу інвестиційних активів, якщо їх вартість у 2014 році перевищує 1710 грн.;
– іноземні доходи.
9 лютого 2015 року – останній день подання податкової декларації фізичними oсобами-підприємцями на загальній системі оподаткування.
Відповідно до п.177.5 cт.177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, за підсумками календарного року за місцем своєї податкової адреси подають до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи. Податкова декларація подається разом з додатком 5 «Розрахунок податкових зобов'язaнь з податку на доходи фізичних осіб, отриманих фізичною осoбою-підприємцем від провадження господарськoї діяльності».
Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування повинні надавати податкову декларацію про доходи, незалежно від того чи проводилась протягом звітного року підприємницька діяльність, чи ні.
Податкова декларація, фізичними oсобами-підприємцями на загальній системі оподаткування подається прoтягoм 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітнoгo (пoдаткoвoгo) року (пп.49.18.5 п.49.18 cт.49 Податкового кодексу). Останній день подання податкової декларації за наслідками 2014 року – 9 лютого 2015 року.
Відповідно до п.120.1 cт.120 Податкового кодексу за неподання або несвоєчасне подання декларації про доходи фізичними особами-підприємцями передбачена штрафна санкція в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання, а за ті самі порушення, вчинені платником протягом року, передбачена штрафна санкція в розмірі 1020 гривень.
Подання до контролюючих органів декларацій, звітності та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів – обов’язок кожного платника податків, встановлений п.п.16.1.3. п.16.1. ст.16 Податкового кодексу.
Відповідно до п.2 ст.46 Закону України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» – неподання протягом року органам фіскальної служби податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
Згідно з п.67.2 ст.67 Податкового кодексу контролюючі органи в установленому законом порядку мають право звертатися до суду про винесення судового рішення щодо припинення юридичних осіб або підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.
Податок на нерухомість в цьому році громадяни платять за старими правилами.
Новації оподаткування торкнулися майже всіх місцевих податків, не виключенням є і податок на нерухомість. Найголовніше те, що відтепер оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, в тому числі її частка. Однак за новими правилами в 2015 році сплачуватимуть податок на нерухомість лише юридичні особи. Адже вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування податкову декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Фізичні ж особи зміни податкового законодавства щодо умов сплати податку на нерухомість відчують лише наступного року, коли будуть сплачувати за нерухомість, якою вони володіли в 2015 році.
Цьогоріч платитимуть цей податок лише громадяни, які мали об’єкти нерухомості протягом минулого 2014 року. Нагадаємо, що, сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою чи квартирами загальною площею понад 120 і будинком/будинками, загальна площа яких перевищує 250 квадратних метрів, або різними видами нерухомості (квартирою та будинком) загальна площа, яких сумарно перевищує 370 квадратних метрів. Ставки податку на нерухоме майно встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. метр загальної площі об'єкта житлової нерухомості:
– для квартир, загальна площа яких не перевищує 240 кв.м., та житлових будинків, загальна площа яких не перевищує 500 кв.м., ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
– для квартир, загальна площа яких перевищує 240 кв.м., та житлових будинків, загальна площа яких перевищує 500 кв.м., ставка податку становить 2,7 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
Податок сплачується: фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Стосовно дотримання умов продажу тютюнових виробів, на які встановлено максимальні роздрібні ціни.
Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) встановлюються виробниками або імпортерами товарів (продукції) шляхом декларування таких цін у порядку, встановленому цим Кодексом. При цьому ними акцизний податок з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включається до максимальної роздрібної ціни.
Водночас продаж суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, на які встановлюються максимальні роздрібні ціни, не може здійснюватися за цінами, вищими за максимальні роздрібні ціни, збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів (п.п.14.1.106 п.14.1 ст. 14 Податкового кодексу). Відповідно за порушення цієї норми ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачена відповідальність.
Оскільки акцизний податок – непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених цим Кодексом як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції), відповідно 5 відсотків акцизного податку має бути включена до вартості тютюнових виробів, які реалізовуються в роздрібній торгівлі.
Отже, обчислення роздрібної ціни тютюнових виробів (далі – РЦТВ), вище якої не може здійснюватися їх продаж в роздрібній торгівлі, провадиться наступним чином: РЦТВ=МРЦ/(100%-5%)*100%.
Наприклад, при МРЦ на сигарети з фільтром у сумі 21 грн, їх роздрібна ціна не може перевищувати 22,11 грн (21 грн/(100%-5%)*100%).
Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібної торгівлі однієї пачки становитиме 1,11 грн (22,11*5%/100%).
Податківці запрошують дітей помріяти про майбутнє.
У цьому році Всеукраїнський конкурс дитячої творчості під егідою Державної фіскальної служби матиме назву: «Майбутнє країни – у мріях дитини».
Традиційно конкурс покликаний сприяти формуванню економічної грамотності та податкової культури у школярів та зміцненню позитивного іміджу Державної фіскальної служби України.
Взяти участь у творчому змаганні можуть школярі двох вікових категорій – 9-11 та 12-15 років. Діти можуть подати до територіальних органів ДФС свої роботи з податкової та митної тематики у таких напрямках: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація); літературні твори.
Конкурс проводитиметься у три етапи. Перший етап конкурсу відбуватиметься на районному рівні і триватиме з січня до 15 квітня 2015 року.
Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на обласномурівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.
Переможці обласних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.
Роботи на конкурс потрібно подавати до ДПІ у Надвірнянському районі.
Дізнатися про умови конкурсу та вимоги до творчих робіт можна за телефоном 2-52-66 на суб-сайті ГУ ДФС в області.
На черговій прес-конференції для місцевих ЗМІ, в.о. начальника інспекції Василь Гнатюк повідомив, що до Зведеного бюджету за 2014 рік забезпечено надходження податків та зборів в сумі 468,4млн.грн. До державного бюджету надійшло 361,6млн. грн,, левову частку надходжень займає плата за користування надрами – 303,8млн.грн.,а до місцевих бюджетів-податок з доходів фізичних осіб-майже 84 млн.грн.
Наприкінці минулого року Верховною радою було прийнято низку законів, які дали старт податковій реформі.
Очільник податкової служби районуповідомив, що серед основних змін, передбачених Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» – зменшення загальної кількості податків з 22 до 9. Також відмітив, що підняті податкові ставки на товари розкоші, включаючи дорогі автомобілі, на пасивні доходи(вклади фізичних осіб у банках), запроваджується акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та паливау розмірі 5%.
Окремо посадовець роз’яснив і нововведення щодо податку на нерухоме майно, зокрема, що житлове та нежитлове майно буде оподатковуватись в розмірі до 2 % мінімальної зарплати (це 24,36 грн) за 1 кв. м, сплачувати його доведеться раз на рік. Не будуть оподатковуватись квартири до 60 кв. м.та будинки до 120 кв. м. Не підлягяють також оподаткуванню нежитлові приміщення, які використовують в аграрному секторі, використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках.
Також керівник податкової інспекції повідомив про новації, які знизять розмір єдиного соціального внеску з 41% до 16,4%. Нововведення стосуватиметься лише тих підприємств, які виконають програму з детінізації заробітних плат, збільшать зарплатний фонд на 30%, а сума зарплати становитиме не менше трьох мінімальних.
Зміни правил оподаткування стосуються майже усіх податків, тому тривале спілкування з журналістами щодо справляння майнових податків, єдиногосоціального внескута земельного податків, змін справляння податку на доходи фізичних осіб вирішено продовжити у рамках окремих передач та роз’яснювальної роботи з платниками податків.
Василь Гнатюк нагадавприсутнім про розпочату з 1 січня 2015 року кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році.
Також, подякував усім платникам податків за плідну співпрацю, відмітивши, що налагодження партнерських відносин є одним із пріоритетів у роботі податкової інспекції.
На Надвірнянщині минулорічлегалізовано 57 найманих працівників
Стільки виявлено найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без належного документального оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства у минулому році.
За результатами 255 обстежень протягом 2014 року фізичними особами-рідприємцями було укладено157 трудових договорів та легалізовано зарплату на суму 235,6 тис.грн. Порушники сплатили до бюджету більш як 47 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 286тис.грн. єдиного внеску.
До державної реєстрації залучено9громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації.
Крім того, за результатами спільних заходів ДФС та органів місцевої влади 91 керівник юридичних осіб та 82 фізичних осіб-підприємців, які виплачували зарплату своїм робітникам менше мінімальної, підвищили рівень оплати праці.
«Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)” збільшено з 17 до 20 відсотків розмір ставки податку для доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами понад 10 мінімальних зарплат (у розрахунку на місяць). Для доходів до 10 мінімальних заробітних плат (на сьогодні – це 12180 грн.) застосовується діючий розмір ставки 15 відсотків»,-відмітила начальник відділу Марія Модіна.
Стартувала кампанія декларування доходів громадян
З 1 січня в Україні розпочалась „Деклараційна кампанія 2014”. Громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), якщо протягом 2014 року, отримували:
– доходи з яких при нарахуванні або виплаті податок не утримувався;
– доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції громадян, тощо);
– нецільову благодійну допомогу, якщо її загальна сума у 2014 році перевищувала 1710 грн;
– доходи від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами за 2014 рік перевищила 146160 грн;
– спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;
– доходи від продажу інвестиційних активів, якщо їх вартість у 2014 році перевищує 1710 грн.;
– іноземні доходи.
9 лютого 2015 року – останній день подання податкової декларації фізичними oсобами-підприємцями на загальній системі оподаткування.
Відповідно до п.177.5 cт.177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, за підсумками календарного року за місцем своєї податкової адреси подають до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи. Податкова декларація подається разом з додатком 5 «Розрахунок податкових зобов'язaнь з податку на доходи фізичних осіб, отриманих фізичною осoбою-підприємцем від провадження господарськoї діяльності».
Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування повинні надавати податкову декларацію про доходи, незалежно від того чи проводилась протягом звітного року підприємницька діяльність, чи ні.
Податкова декларація, фізичними oсобами-підприємцями на загальній системі оподаткування подається прoтягoм 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітнoгo (пoдаткoвoгo) року (пп.49.18.5 п.49.18 cт.49 Податкового кодексу). Останній день подання податкової декларації за наслідками 2014 року – 9 лютого 2015 року.
Відповідно до п.120.1 cт.120 Податкового кодексу за неподання або несвоєчасне подання декларації про доходи фізичними особами-підприємцями передбачена штрафна санкція в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання, а за ті самі порушення, вчинені платником протягом року, передбачена штрафна санкція в розмірі 1020 гривень.
Подання до контролюючих органів декларацій, звітності та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів – обов’язок кожного платника податків, встановлений п.п.16.1.3. п.16.1. ст.16 Податкового кодексу.
Відповідно до п.2 ст.46 Закону України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» – неподання протягом року органам фіскальної служби податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
Згідно з п.67.2 ст.67 Податкового кодексу контролюючі органи в установленому законом порядку мають право звертатися до суду про винесення судового рішення щодо припинення юридичних осіб або підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.
Податок на нерухомість в цьому році громадяни платять за старими правилами.
Новації оподаткування торкнулися майже всіх місцевих податків, не виключенням є і податок на нерухомість. Найголовніше те, що відтепер оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, в тому числі її частка. Однак за новими правилами в 2015 році сплачуватимуть податок на нерухомість лише юридичні особи. Адже вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування податкову декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Фізичні ж особи зміни податкового законодавства щодо умов сплати податку на нерухомість відчують лише наступного року, коли будуть сплачувати за нерухомість, якою вони володіли в 2015 році.
Цьогоріч платитимуть цей податок лише громадяни, які мали об’єкти нерухомості протягом минулого 2014 року. Нагадаємо, що, сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою чи квартирами загальною площею понад 120 і будинком/будинками, загальна площа яких перевищує 250 квадратних метрів, або різними видами нерухомості (квартирою та будинком) загальна площа, яких сумарно перевищує 370 квадратних метрів. Ставки податку на нерухоме майно встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. метр загальної площі об'єкта житлової нерухомості:
– для квартир, загальна площа яких не перевищує 240 кв.м., та житлових будинків, загальна площа яких не перевищує 500 кв.м., ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
– для квартир, загальна площа яких перевищує 240 кв.м., та житлових будинків, загальна площа яких перевищує 500 кв.м., ставка податку становить 2,7 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
Податок сплачується: фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Стосовно дотримання умов продажу тютюнових виробів, на які встановлено максимальні роздрібні ціни.
Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) встановлюються виробниками або імпортерами товарів (продукції) шляхом декларування таких цін у порядку, встановленому цим Кодексом. При цьому ними акцизний податок з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включається до максимальної роздрібної ціни.
Водночас продаж суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, на які встановлюються максимальні роздрібні ціни, не може здійснюватися за цінами, вищими за максимальні роздрібні ціни, збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів (п.п.14.1.106 п.14.1 ст. 14 Податкового кодексу). Відповідно за порушення цієї норми ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачена відповідальність.
Оскільки акцизний податок – непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених цим Кодексом як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції), відповідно 5 відсотків акцизного податку має бути включена до вартості тютюнових виробів, які реалізовуються в роздрібній торгівлі.
Отже, обчислення роздрібної ціни тютюнових виробів (далі – РЦТВ), вище якої не може здійснюватися їх продаж в роздрібній торгівлі, провадиться наступним чином: РЦТВ=МРЦ/(100%-5%)*100%.
Наприклад, при МРЦ на сигарети з фільтром у сумі 21 грн, їх роздрібна ціна не може перевищувати 22,11 грн (21 грн/(100%-5%)*100%).
Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібної торгівлі однієї пачки становитиме 1,11 грн (22,11*5%/100%).
Податківці запрошують дітей помріяти про майбутнє.
У цьому році Всеукраїнський конкурс дитячої творчості під егідою Державної фіскальної служби матиме назву: «Майбутнє країни – у мріях дитини».
Традиційно конкурс покликаний сприяти формуванню економічної грамотності та податкової культури у школярів та зміцненню позитивного іміджу Державної фіскальної служби України.
Взяти участь у творчому змаганні можуть школярі двох вікових категорій – 9-11 та 12-15 років. Діти можуть подати до територіальних органів ДФС свої роботи з податкової та митної тематики у таких напрямках: художні твори; комп’ютерна графіка (анімація); літературні твори.
Конкурс проводитиметься у три етапи. Перший етап конкурсу відбуватиметься на районному рівні і триватиме з січня до 15 квітня 2015 року.
Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на обласномурівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.
Переможці обласних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.
Роботи на конкурс потрібно подавати до ДПІ у Надвірнянському районі.
Дізнатися про умови конкурсу та вимоги до творчих робіт можна за телефоном 2-52-66 на суб-сайті ГУ ДФС в області.
0 Коментарі