Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Актуальні питання проведення часткової мобілізації

          Сьогодні в райдержадміністрації, за дорученням голови РДА Михайла Іваночка, відбулось роз’яснення начальника Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного військового комісаріату Володимира Ярмошука щодо актуальних питань проведення часткової мобілізації, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Крицького та засобів масової інформації району.

            «21 липня 2014 року Президент України підписав Указ "Про часткову мобілізацію", який на наступний день був затверджений Верховною Радою України, а в дію вступив 23 липня. Часткова мобілізація оголошена у зв'язку з поширенням проявів тероризму, що призводить до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрації угруповань військ (сил) на території Російської Федерації поблизу кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України. Мобілізація триватиме протягом 45 днів на території всіх 24 областей та міста Києва і буде проводитись виключно за тими військово-обліковими спеціальностями, у фахівцях яких є потреба у сил АТО» – проінформував присутніх військовий комісар.

          «На даний час в районі медичний огляд пройшли близько 300 осіб. Розроблений алгоритм роботи в п’ять етапів, який починається з понеділка, вівторок – середа – медичний огляд чоловіків, четвер – п’ятниця – відправлення у воєнні частини, де проходитимуть підготовку протягом місяця, а далі відправка в зону АТО» – продовжив він.

          За сприянням  військового комісара, 11 десантників, вихідців з Надвірнянського району, отримали десятиденний відпуск.

     На завершення Володимир Ярмошук повідомив, що всі хто братимуть участь в антитерористичній операції матимуть пільги учасника бойових дій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *