Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Коментар Президента України щодо роботи Верховної Ради: «Нам потрібна консолідація, а не протистояння»

Так сталося, що саме на долю нашого покоління випала велика відповідальність – відстояти право на власну незалежну державу, проти якої здійснюється зовнішня агресія.

Так сталося, що саме на долю нашого покоління випала велика відповідальність – відстояти право на власну незалежну державу, проти якої здійснюється зовнішня агресія.

Внутрішніми чварами обов'язково скористається ворог.

Як Президент, я звернувся до народних депутатів, до Кабінету міністрів з чіткою вимогою: за умов зовнішньої агресії ми зобов’язані бути єдині.

Я казав народним депутатам: "Ви маєте право вибору, голосувати «проти» або «за» Президента чи Уряд. Але ви завжди повинні голосувати «за» Україну".

За останні три дні провів багато зустрічей з лідерами фракцій і груп, представниками позафракційних депутатів, керівництвом Кабінету міністрів.

Рішення, до якого я прийшов і з чим звернувся до всіх – ми повинні говорити мовою компромісів, а не ультиматумів. Емоції не повинні брати гору над розумом.

Діяти інакше – значить, відкрити другий фронт проти України.

Закони, на яких наполягає Уряд – непопулярні, важкі, але конче необхідні. Сьогодні рішення Парламенту потрібні не лише для фінансування армії, хоча це питання номер один. Рішення Парламенту потрібні для того, щоб працювала економіка держави в цілому, щоб люди відчували себе впевнено та захищено.

Наполягаю, робота Верховної Ради не повинна бути паралізована.

Нам потрібна консолідація, а не протистояння.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *