Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Алея миру – символ незламності духу

З 25 березня по 2 квітня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 р. за ініціативи Мінприроди та Української греко-католицькій церкви і приурочена до визначної на даний період екологічної дати «Година Землі». Акція покликана привернути увагу до питання бережливого ставлення до довкілля, формування екологічної свідомості та патріотизму. В рамках акції проводяться заходи спрямовані на налагоджені співпраці між різними організаціями та гуртування громад довкола ідеї збереження природи і миру.
До проведення акції активно долучилися працівники природного заповідника «Горгани», які спільно з працівниками Надвірнянської ОДПІ ГУ ДФС заклали «Алею миру» в сквері міста Надвірна по вул. Мазепи (біля адмінприміщення ОДПІ ГУ ДФС).
Перед посадкою саджанців туї західної, форма золотиста (100 шт.), в.о. директора, головний природознавець ПЗ «Горгани» Ярослав Голинський розповів про правильність посадки, охарактеризувавши морфологічні та біоекологічні властивості даного виду.
Ямки, як елементи підготовки до посадки саджанців, викопані за попередньо узгодженим планом.
Всі працювали із задоволенням, вкладаючи тепло своїх рук у посадку кожної рослини.
У майбутньому свічі туй, на «Алеї миру», посаджені природо охоронцями та податківцями будуть пам’яттю тим, хто здобуває мир українцям.   

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *