Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Через погіршення ситуації із COVID-19 та ускладненням погодних умов необхідно організувати належне довезення хворих до лікарень

На цьому під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.
«Упродовж найближчих днів, за інформацією метеорлогів, на Прикарпатті очікується ускладення погодних умов: хуртовини, посилення поривів вітру. Разом з тим, прогнозується різке зниження температурних показників як вночі, так і вдень. Така ситуація найбільше позначиться на автодорогах», – повідомив керівник області.

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг в області Михайла Новосільського, значні снігопади та поривчастий вітер утруднили проїзд великовагового транспорту на кількох ділянках доріг державного значення у Рогатинському на Городенківському районах. Зокрема, на Городенківщині призупинено рух на дорозі Р-20 (Городенка до межі із Тернопільноською областю, Снятинським та Коломийським районами). Перемети автошляхів там подекуди сягають півтора метри. Проблемними також є ділянки місцевих доріг у Тлумацькому районі. На даних магістралях обмежено рух транспорту та ведуться роботи із розчистки доріг від снігу. Тож водіїв просять утриматися від поїздок по даних дорогах, а маршрутному транспорту – змінити напрями довезення пасажирів.

«Через погіршення ситуації із COVID-19 та ускладненням погодних умов першочергово необхідно організувати належне довезення коронавірусних хворих до лікарень, – наголосив Андрій Бойчук. – Задля цього слід налагодити взаємодію зі всіма відповідними службами, щоб забезпечити належний проїзд. Окрім того, потрібно визначити маршрути пропуску транзитного транспортного сполучення, у разі необхідності, завчасно обмежити рух транспорту, активізувати роботу соціальних служб щодо виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення з метою недопущення їх обмороження».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *