Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Попереджаємо про подальше погіршення погодних умов

У зв’язку зі снігопадами та хуртовинами 13-14 лютого у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберiгатиметься значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).
Протягом доби 14 лютого на івано-Франківщині та обласному центрі збережеться північно-західний вітер 15-20 м/с. На дорогах Прикарпаття збережеться ожеледиця (1 рівень небезпечності, жовтий).

З огляду на це, звертаємося з проханням до водіїв не вирушати в дорогу без нагальної потреби. Через перемети на автошляхах в окремих районах області частково перекриті дороги. Зокрема, на автошляху Р-24 частково перекрита дорога на ділянці Гвіздець-Городенка до межі з Тернопільською областю. На дорозі Р-20 – на ділянці Снятин-Городенка, ведуться роботи, працює 91 одиниця техніки та близько 120 людей особового складу. Всі інші дороги державного і регіонального значення в проїжджому стані. Місцями є перемети, які зразу ж ліквідовуються.

За інформацією ДП «Дороги Прикарпаття» станом на 15.00, місцеві дороги загального користування знаходяться у проїжджому стані. Критична ситуація залишається у Тлумацькому районі на дорогах Обертин-Озеряни, Обертин-Лука, Обертин-Черемхів. Працює техніка, проводиться розчистка автошляхів від снігу, але через сильні пориви вітру на дорогах знову утворюються перемети. Також складна ситуація спостерігається у Рожнятівському, Городенківському та Коломийському районах.

За словами директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, значна відповідальність є перед головами територіальних громад, які повинні повідомити місцеве населення про поточну ситуацію. За прогнозами синоптиків, у другій половині дня 13 лютого очікується зменшення поривів вітру.

Тож автодорожники зможуть розчистити дороги та забезпечити повний проїзд на автошляхах обласного значення. Зазначимо, що на даний час людей в заметах на території області немає. За минулу добу працівниками патрульної поліції здійснювалося перекриття доріг Р-24 та Р-20. На даний час на дорогах несуть службу 12 автопатрулів. Що ж до роботи підрозділів УДСНС в області, то слід додати, що за минулу добу рятівники 23 рази надавали допомогу по транспортуванню, буксируванню та вивільненню транспортних засобів, що застрягли на засніжених ділянках (переметах).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *