Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Прикарпатські поліцейські виконують надважливий пласт роботи

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук взяв участь у роботі колегії головного управління Національної поліції в області, на якій правоохоронці підсумували службову діяльність органів та підрозділів поліції Прикарпаття за 2020 рік.
«Прикарпатські поліцейські виконують надважливий пласт роботи, результати якої ми всі спостерігаємо. Тому хочу подякувати усім вам за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, в тому числі у моніторингових групах, створених у зв’язку із погіршенням погодніх умов», – зазначив Андрій Бойчук.

Очільник області також розповів про перспективи реалізації програми «Безпечне місто, безпечна область, безпечна країна».

«На Прикарпатті ми проведемо форум, який допоможе реалізувати цю програму на теренах області. Запрошую представників поліції взяти участь у ньому, щоби спільно реалізувати успішні проєкти. І тут одним із напрямків нашої роботи бачу створення сучасного ситуаційного центру», – зауважив голова ОДА.

Начальник ГУНП в області Володимир Голубош проінформував про поліпшення криміногенної ситуації в області та зниження рівня злочинності. Це є свідченням того, що Прикарпаття і надалі залишається одним із безпечних регіонів: у 2020 році зареєстровано понад 6 тисяч 400 кримінальних правопорушень, що на 1 тисячу 43 менше, ніж торік.

Також за минулий рік правоохоронці Івано-Франківщини розкрили усі навмисні вбивства, спрямували зусилля на протидію організованій злочинності. Водночас активізовано роботу з розкриття крадіжок з квартир, незаконних заволодінь автомобілями, вимагань, шахрайств та пошкоджень майна шляхом підпалу.

«Розкриття кожного, наголошую кожного злочину, є пріоритетним! Незалежно від ступеня тяжкості, адже ми маємо допомогти всім людям, які звертаються до нас. Усі ми працюємо для людей і довіра кожного громадянина має колосальне значення для нас, тому ми повинні виправдати її», – запевнив Володимир Голубош.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *