Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук та Руслан Марцінків підтримали підписання Меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води

Прикарпатці, зокрема й жителі міста Івано-Франківська, будуть взимку з теплом і гарячою водою, без зайвого навантаження на їхні сімейні бюджети. Це – результати підписаного з ініціативи Президента України Володимира Зеленського Меморандуму між Кабінетом міністрів України, НКРЕ КП, «Нафтогаз» та міськими головами.
Про свою підтримку цього документу сьогодні заявили голова облдержадміністрації Андрій Бойчук та Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

За словами Андрія Бойчука, Меморандум забезпечить нормальне проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

«Дуже важливо, що досягнуто цього компромісу. Незалежно від політичних поглядів та партійної приналежності, вдалося об’єднати зусилля Уряду й Офісу Президента, і міських голів, щоб досягти спільного результату для наших людей, – наголосив керівник області. – Напевно, вперше відбувся такий прозорий та відвертий діалог між центральною владою й місцевим самоврядуванням».

Андрій Бойчук підкреслив, що згідно із підписаним документом до кінця опалювального сезону 2020-2021 років прикарпатці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться. Тож жителі Івано-Франківщини будуть взимку з теплом і гарячою водою, без зайвого навантаження на їхні сімейні бюджети.

Зазначимо, що меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

«Це добрий крок задля вирішення проблеми теплопостачання, адже розуміємо, що люди мають здолати всі труднощі у цей непростий період, – зазначив Руслан Марцінків. – Підписання даного меморандуму засвідчує цивілізованість політики, конструктивний діалог між центральною владою та місцевим самоврядуванням».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *