Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Арсеній Яценюк: “Нова філософія надання субсидій – спрощена система, безконтактність, довіра”

Уряд України пропонує додатково виділити 12,5 мільярда гривень на субсидії для малозабезпечених громадян та розробив нову систему надання субсидій. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду України.

Уряд України пропонує додатково виділити 12,5 мільярда гривень на субсидії для малозабезпечених громадян та розробив нову систему надання субсидій. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду України.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Уряд пропонує у змінах до Державного бюджету додатково виділити 12,5 мільярда гривень на фінансування субсидій для малозабезпечених громадян. Загалом на фінансування субсидій буде передбачено 24 мільярда гривень.

«Якщо треба буде більше, знайдемо більше. Тому що це ключова функція держави – захищати малозабезпечених людей і давати можливість, щоби кількість малозабезпечених зменшувалася. А це можна буде зробити, коли ми й надалі будемо рухатися по шляху змін, проведення реформ в країні і отримання відповідної інвестиційної і фінансової допомоги», – наголосив він.

Кабінет Міністрів, за словами Глави Уряду, також пропонує запровадити нову систему надання субсидій малозабезпеченим громадянам. Глава Уряду зазначив, що за чинним законодавством у документах, необхідних для отримання субсидії, є опитувальник із 90 запитань. За новою системою, кількість запитань буде скорочена до 15: «Будуть на всі сім'ї розсилати одну сторінку з заявою і з формою декларації, щоб люди могли їх швидко заповнити і відправити назад в соціальні служби, і щоб соціальні служби мали можливість їх опрацювати і тим, кому потрібно, призначити субсидію».

«Ми змінили взагалі ідеологію. Вам нікуди не треба йти – ви повинні самі заповнити дуже просту форму. У нас повинна бути довіра один до одного. Людина заповнює дані і несе відповідальність за ці дані. Тому ми дуже просимо всіх, щоб це був чесний і відвертий підхід. Той, хто повинен отримати субсидії, їх швидко отримає. І ми з бюджету видамо гроші. Той, хто не має права на субсидію, – щоб не забирав в інших це право», – наголосив він.

«Наша філософія – спрощена система, безконтактність, довіра одне до одного», – додав Арсеній Яценюк.

Міністр соціальної політики України Павло Розенко, який представив на засіданні Уряду проект нової системи надання субсидій, повідомив, що заяви на отримання субсидій мають бути надіслані до громадян до 15 квітня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *