Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Арсеній Яценюк та члени Уряду зустрілися з керівниками дипломатичних місій Групи Семи та представництва ЄС

 

 

У понеділок, 21 грудня, члени Уряду України на чолі з Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком провели робочу зустріч із керівниками дипломатичних місій, які представляють в Україні країни-члени Групи Семи (Велику Британію, Канаду, Італію, Німеччину, Сполучені Штати Америки, Францію, Японію), а також керівництвом представництва Європейського Союзу.

Зустріч була присвячена актуальним питанням внутрішньополітичного життя в Україні та взаємодії з міжнародними партнерами України в справі національних реформ і перетворень. Основну увагу було зосереджено на темі схвалення Державного бюджету України на 2016 рік та підготовці до схвалення на цьому тижні змін до українського податкового законодавства, ініційованих Урядом України.

Члени Уряду поінформували керівників дипломатичних місій про основні завдання, які мають бутидосягнені в нашій державі за умови ухвалення відповідних законодавчих актів і стосуються загальної економічної політики в Україні на перспективу.

Як підкреслив представник Німеччини, яка завершує цьогоріч своє головування в Групі Семи, ключові іноземні партнери України підтримують Уряд держави в реалізації окреслених реформаторських планів і покладаються на продовження продуктивної роботи в рамках Парламенту, що дозволить без перешкод і зупинок забезпечити прогрес перетворень в Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *