Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Івано-Франківщині розробили заходи з популяризації вивчення англійської мовиВідповідно до Указу Президента України Петра Порошенка «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» на Прикарпатті затверджено план заходів щодо популяризації вивчення англійської мови.

Зокрема, передбачається запровадження вивчення англійської мови як другої іноземної мови у загальноосвітніх закладах, де вона не вивчається. Запропоновано розширювати мережу літніх мовних таборів та англомовних гуртків у позашкільних навчальних закладах, організовувати курси із вивчення англійської мови студентами, педагогічними та науковими працівниками. Планується створити бібліотеку електронних підручників для самостійного вивчення англійської мови, запроваджувати освітні теле- та радіопрограми, поширювати практику демонстрування фільмів англійською мовою із субтитруванням державною мовою.

В області активізують участь загальноосвітніх навчальних закладів в навчальній програмі Європейського Союзу «Е-Twinning Plus», практикуватимуть обмін учнями, студентами між навчальними закладами, у яких англійська мова є основною мовою спілкування. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *