Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Арсеній Яценюк: В Україні побудують дорогу Львів-Івано-Франківськ через БібркуУряд України виділив 1 мільярд гривень на ремонт доріг по Україні. 700 мільйонів гривень в бюджеті передбачено на будівництво доріг в західному регіоні. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у п’ятницю, 15 травня, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

Глава Уряду зазначив, що з питань використання цих коштів урядовці мали кілька зустрічей із народними депутатами України. Він висловив членам Парламенту вдячність за «порозуміння щодо того, яку дорогу будувати і не допустити як розкрадання бюджетних коштів, так і розмазування цих бюджетних коштів «по тарілці».

Спільне рішення народних депутатів та Уряду, за словами Арсенія Яценюка, – «побудувати одну нормальну дорогу від Львова до Івано-Франківська через Бібрку».

За оцінками фахівців, на будівництво цієї дороги необхідно  700 мільйонів гривень: «Але знаючи, як у нас в Україні будують дороги, думаю, що їм і 550 мільйонів гривень вистачить. Тому що, як правило, у нас на дорогах всі стають якщо не мільярдерами, то мільйонерами. Ми хочемо зекономити кошти при будівництві цієї дороги».

Арсеній Яценюк зазначив, що Уряд вже зараз займається залученням іноземних інспекторів, «які здатні перевірити якість робіт, кількість робіт і їх ціну».

Окрім того, за його словами, близько 200 мільйонів гривень Уряд спрямує на ремонт доріг в інших регіонах Західної України, як і було домовлено з народними депутатами.

Глава Уряду також повідомив, що від кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку є залишок розміром близько 60 мільйонів євро, зекономлених внаслідок курсової різниці. Він підкреслив, що Міністр інфраструктури України проводить переговори з ЄБРР, щоб відправити ці кошти на будівництво дороги до Рахова.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *