Виставка дитячих патріотичних малюнків “Єдина Країна”
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/IMG_9688.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/IMG_9688.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/IMG_9691.JPG)
В фойє райдержадміністрації розгорнуто художньо-тематичну виставку дитячих малюнків: «Єдина Країна». До створення цієї виставки дітей спонукало бажання підтримати дух українських воїнів, які боронять кордон нашої країни. Через свої малюнки вони передали любов і повагу до захисників України та бажання жити в єдиній і неподільній країні.
Я вдячним дітям за те, що вони відкрито говорять про свою любов до України. Я вдячний їм за те, що вони усьому світу розповідають про те, що Україна різноманітна, але єдина!», – наголосив Олександр Кеніз.
В фойє райдержадміністрації розгорнуто художньо-тематичну виставку дитячих малюнків: «Єдина Країна». До створення цієї виставки дітей спонукало бажання підтримати дух українських воїнів, які боронять кордон нашої країни. Через свої малюнки вони передали любов і повагу до захисників України та бажання жити в єдиній і неподільній країні.
0 Коментарі