Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Бібліотечний візит «Вчимося у колег»


            З черговим бібліотечним візитом «Вчимося у колег» бібліотекарі району відвідали Стримбівську, Чорнопотоківську, Білоославську, Чорноославську сільські бібліотеки-філії.


            З черговим бібліотечним візитом «Вчимося у колег» бібліотекарі району відвідали Стримбівську, Чорнопотоківську, Білоославську, Чорноославську сільські бібліотеки-філії.
Стримбівська філія розташована у приміщенні сільського клубу, займає дві кімнати. Завідувачка філією Галина Збіглей розповіла, що в це приміщення бібліотека перейшла три роки тому з орендованого. Відділом культури було виділено кошти на ремонтні роботи, проведено також електричне опалення.
Чорнопотоківська бібліотека (завідувач Мирослава Василишин) також займає дві кімнати у приміщенні клубу. Недавно БО «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка» замінено троє вікон на енергозберігаючі, завідувач бібліотекою провела поточний ремонт. Мирослава Василівна розповіла колегам про роботу бібліотеки, яка здійснюється у тісній співпраці з клубом, місцевою владою, школою.
Білоославська філія розташована у «будинку вчителів». Завідувач філією Надія Гринюк представила книгозбірню, напрацювання бібліотеки, власні проекти, які реалізовує бібліотека. Бібліотекар Алла Іващенко поділилась досвідом роботи з читачами-дітьми.
В одному приміщенні з клубною установою функціонує Чорноославська філія. На подвір»ї учасників візиту музикою та співами зустрів фольклорний гурт «Біла криниця», активною учасницею якого є завідувачка бібліотекою Галина Биндас. Галина Іванівна провела екскурсію по бібліотеці, яка оформлена в народному стилі. Бібліотекар Марія Боднарук представила «дитячу кімнату», розповіла про роботу з читачами-дітьми.
Сільський голова Василь Попович зробив візитівку села від минулого до сучасності, відзначив позитивно роботу бібліотеки, клубу, а також підкреслив, що завідувач бібліотекою є активним депутатом сільської ради. Фольклорний гурт «Біла криниця» представив фрагмент чорноославського весілля. Директор ЦБС Марта Кушнерчук подякувала бібліотеці за гарну роботу, клубним працівникам (директор клубу Петро Стефурак) за творчу співпрацю , учасникам фольклорного гурту за те, що зберігають народні звичаї, обряди.
Таким чином під час візиту бібліотечні працівники ознайомились з цими бібліотеками, досвідом роботи своїх колег.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *