Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведено практичний семінар з молодими людьми


    На виконання соціальних ініціатив Президента України в залі засідань райдержадміністрації було проведено практичний семінар з молодими людьми, які шукають роботу.


    На виконання соціальних ініціатив Президента України в залі засідань райдержадміністрації було проведено практичний семінар з молодими людьми, які шукають роботу.
Семінар проведено з ініціативи департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації директором Івано-Франківського обласного молодіжного центру праці  Лесею Аронець та завідувачем сектору  професійної орієнтації працевлаштування ОДА Ларисою Євсеєвою за участі відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Василь Масевич при підтримці центру зайнятості населення. Метою діяльності Центру є вирішення питань профорієнтації, працевлаштування молоді, забезпечення її зайнятості у вільний від навчання час, організація діяльності молодіжних трудових загонів, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері, перепідготовка та підвищення кваліфікації молоді. 

В рамках сприяння соціальній адаптації, зайнятості та розвитку підприємницької діяльності молоді, 

вдосконаленню її професійної орієнтації відповідно до потреб ринку праці започатковано проведення серії виїзних навчально-практичних семінарів «Школа молодого – підприємця». Такі семінари вже відбулися у Долинському, Верховинському районах.   За сприяння Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту проведено всеукраїнський семінар «Розвиток молодіжного підприємництва на селі. Сільський зелений туризм», в ході якого обговорено основні аспекти підприємництва молоді у сільській місцевості, програми підтримки молодіжного підприємництва на Прикарпатті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *