Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Більше 1 млрд грн безповоротної фінансової допомоги на утеплення надано населенню в рамках урядової програми з енергоефективності

Так прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук дію урядової програми з енергоефективності.

Так прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук дію урядової програми з енергоефективності.

Як зауважив голова Агентства, 13 жовтня 2016 року Держенергоефективності здійснено черговий транш співфінансування населенню на утеплення в рамках урядової програми з енергоефективності. Цього разу загальна сума допомоги склала 157,52 млн гривень.

Зокрема, 147,04 млн грн отримали фізичні особи, які взяли участь у програмі та залучили кредитні кошти на придбання енергоефективних матеріалів і обладнання.

Тим, хто освоїв кошти для заміни газових котлів на твердопаливні, перераховано відшкодування на суму10,48 млн гривень.

«Агентство постійно інформує населення про здійснення відшкодування за програмою. Підсумовуючи суми виділених з держбюджету коштів учасникам програми, сьогодні ми отримали надзвичайний результат – 1 млрд грн видано населенню у якості фінансової допомоги на утеплення житла. Це кошти, які допомогли вже більше 170 тисячам родин утеплити житло, встановити лічильники, ІТП, замінити котли на негазові тощо, і в результаті зменшити енергоспоживання та заощадити на комунальних послугах майже вдвічі», – повідомив голова Агентства.

У 2016 році загальна сума відшкодування склала більше 712 млн гривень. З них: 30,3 млн грн отримали фізичні особи, які придбали котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім газу й електроенергії), 5,76 млн грн компенсовано ОСББ. Найбільшу суму коштів з державного бюджету виділено учасникам програми, які оформили кредити на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, а саме – 676,8 млн гривень.

За весь період дії програми, з жовтня 2014 року по жовтень 2016 року, її учасникам – і населенню, і ОСББ – надано з державного бюджету відшкодування на суму більше 1 млрд гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *