Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Блаженніший Патріарх Святослав відвідав обласну дитячу лікарню

Сьогодні відбулася зустріч Глави Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава з медперсоналом та дітьми, які перебувають на лікуванні в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні.
Урочисто на подвір’ї лікарні Блаженнішого Святослава та Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської УГКЦ Володимира Війтишина зустрічали заступниця голови облдержадміністрації Світлана Онищук, головний лікар Тарас Мельник, медики, батьки дітей.

«Сьогодні маю особливий привілей принести Боже благословення хворим дітям, – такими словами Патріарх звернувся до всіх присутніх із вітальним словом, наголосивши, що напередодні Міжнародного дня захисту дітей, ми маємо чудову нагоду помолитися за хворих діточок та підтримати батьків. – Діти – це найвразливіша частина суспільства, яка потребує особливої опіки і захисту від держави, суспільства і церкви. Необхідно забезпечити маленьким пацієнтам та їх батькам окреме право доступу до кваліфікованої безпечної доступної медицини. Щоб всі необхідні засоби для збереження життя та здоров’я бути можливі вдома, а не закордоном».

«Міжнародний День захисту дітей покликаний привернути увагу до дитячих проблем і прав, виховання дітей у будинках сімейного типу, де панує любов і повага, до дітей сиріт, дітей з інвалідністю, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Життя кожної дитини – дуже важливе», – наголосила під час зустрічі в ОДКЛ Світлана Онищук.

Зазначимо, що метою візиту Блаженнішого Святослава є привернення уваги громадськості до проблематики захисту дітей. Діти потребують захисту та піклування не лише 1 червня, а щодня. Патріарх наголосив, що доступна, якісна та безпечна медицина для дітей – обов’язок громади і держави.

На завершення зустрічі відбулася пресконференція Блаженнішого Святослава для представників засобів масової інформації.

Глава УГКЦ акцентував увагу на цінності кожного людського життя, а також на важливості медичного капеланства, яке відіграє чималу роль у духовній підтримці хворих, батьків та лікарів.

Із чуттєвими словами підтримки: «Нехай молитва буде небесним ліком, який допоможе побороти хворобу, бо зцілення – це повернення фізичної і духовної повноти» – Блаженніший Святослав завершив зустріч в обласній дитячій лікарні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *