Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Коломиї відбувся перший обласний форум цифровізації громад «CommUnity»

Мета – синхронізувати рух громад у напрямку цифровізації та допомогти отримати максимум від цього процесу.
Участь у заході взяли представники Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства регіонального розвитку, заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, Представник Уповноваженого Верховної Ради України у сфері захисту персональних даних, голови Івано-Франківського та Коломийського ІТ-кластерів, очільники міських, сільських та селищних рад області, експерти у сфері цифровізації, громадські активісти, розробники та представники органів місцевого самоврядування.

Зазначимо, що співорганізаторами обласного форуму були обласна державна адміністрація та Коломийська міська рада за участю Директорату регіональної цифровізації Мінцифри.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка, рівень готовності громад до переходу на цифрові технології є доволі різним. Тому проведення такого заходу допоможе громадам отримати необхідні знання щодо запровадження цифровізації та поділитися власними напрацювання.

«Метою форуму є надання допомоги органам місцевого самоврядування, територіальним громадам області у запровадженні процесів цифровізації, – розповів Богдан Футерко. – Оскільки Коломийська територіальна громада є однією із найуспішніших у реалізації онлайн-цифрових сервісів, адже у міській раді функціонує електронний документообіг та багато інших цифрових сервісів як для потреб органів влади, так і для мешканців міста та громади, саме тому Коломию було визначено місцем проведення обласного форуму».

Форум (частина 1, частина 2, частина 3)

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *