Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Близько семи тисяч громадян нашого краю нині активно користуються послугами веб-порталу Пенсійного фонду України

Зростаючий інтерес до електронних послуг порталу призвів до того, що впродовж останніх двох місяців кількість користувачів зросла вдвічі. Ситуацію прокоментував перший заступник начальника головного управління Фонду Валерій Семанишин.

Зростаючий інтерес до електронних послуг порталу призвів до того, що впродовж останніх двох місяців кількість користувачів зросла вдвічі. Ситуацію прокоментував перший заступник начальника головного управління Фонду Валерій Семанишин.
Щоб звернутися у Пенсійний фонд, – зазначив Валерій Степанович, – тепер нема потреби навіть виходити із своєї затишної оселі. Достатньо в Інтернеті набрати адресу  веб-порталу  Пенсійного фонду України. Зареєстровані користувачі мають вибір послуг, який нещодавно ще й розширився. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
То й не дивно, що кількість користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України останнім часом справді зростає. Адже відтепер запросто, без будь-яких черг і зайвих витрат часу можна отримувати всю інформацію, накопичену в наших базах даних персоніфікованого обліку.
Це означає, що не виходячи з приміщення, працюючі громадяни спроможні безперешкодно здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на їхні пенсійні права, подати заяву про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду, а страхувальники – виписки про стан розрахунків з ПФУ. Тим часом пенсіонери – отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо.
Крім того, в безконтактному спілкуванні з органами Пенсійного фонду впевнений користувач також може подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, зокрема, виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи, подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів). Врешті, навіть подавати скаргу на дії органів Пенсійного фонду.
А при бажанні таки навідатися в місцевий Пенсійний фонд він через Інтернет запросто запишеться на прийом з можливістю вибору часу, зручного для відвідування фонду. 
Між іншим, процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ЕЦП). 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *