Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На державному рівні обговорено децентралізацію у сфері освіти

Днями делегація Івано-Франківської області під керівництвом директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктора Кімаковича взяла участь у міжнародній конференції «Україна на шляху децентралізації освіти», організованій за підтримки шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Захід відбувся за участю віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, керівників  департаментів освіти і науки облдержадміністрацій, вчителів, директорів шкіл, представників об’єднаних територіальних громад.

На конференції обговорено питання розвитку опорних шкіл, навчальних закладів  об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації.

«Ми хочемо спонукати об’єднані територіальні громади розвивати успішну освіту. Нам потрібна школа, побудована на партнерстві між батьками, учителями та дітьми. І головне – школа має стати центром громади», – наголосила Лілія Гриневич. Геннадій Зубко звернув увагу на те, як відбувається децентралізація у сфері освіти з точки зору розвитку освітньої інфраструктури.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *