Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Футерко відвідав Ланчинську та Ворохтянську тергромади

 23 грудня заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко відвідав Ланчинську та Ворохтянську територіальні громади.

З моніторинговою групою для контролю реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, посадовець побував у селі Татарів Ворохтянської селищної ради.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 09.06.2021 № 619 «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» для утворення ЦНАПу Ворохтянської селищної ради з державного бюджету спрямовано 137,233 тис. грн.

Богдан Футерко наголосив, що моніторинг здійснюється для підвищення якості адміністративних послуг та акцентував увагу на неухильному виконанні умов надання субвенції та створенні належних умов щодо безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об’єктів громадського призначення. Він також розповів представникам громади про можливості та переваги впровадження надання адміністративних послуг через ЦНАП.

Члени моніторингової групи проінспектували: прилеглу територію, стан виконання будівельно-ремонтних робіт, оглянули приміщення, яке селищна рада виділила під ЦНАП, наявність інформаційних табло/пікторграм та доступність всередині будинку для людей з інвалідністю згідно ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

Зазначимо, що ЦНАП селища Ланчин функціонує з 16 січня 2020 року. Тут надають 134 послуги.

Із державного бюджету виділено 309,9 тис. грн для придбання обладнання для виготовлення паспортних документів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *