Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На новорічні свята 1-2 січня центри масової вакцинації населення працювати не будуть

Про це сьогодні під час брифінгу для представників засобів масової інформації повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Дзьомбак.

Управлінець звернувся до жителів області з проханням заздалегідь подбати про власне здоров’я та вакцинуватися проти коронавірусу найближчими днями. Він також зазначив, що імунітет для боротьби з хворобою виробляється після 14 днів з часу отримання вакцини.

«Вже наступного тижня у нас розпочнуться новорічні свята, під час яких центри масової вакцинації населення будуть зачиненими. Тож, звертаюся до жителів області не зволікати зі щепленням та завчасно імунізуватися проти COVID-19», – наголосив Володимир Дзьомбак.

Варто додати, що за останню добу на коронавірус захворіли 298 прикарпатців. 150 осіб одужали, 8 – померли. Всього від початку пандемії зареєстровано 126 225 випадків захворювання.

Що ж до вакцинальної кампанії, то на сьогодні повністю імунізованими проти коронавірусу є понад 354 тисячі жителів області. Одну дозу вакцини отримали 409 тисяч осіб.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *