Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Будівництво системи водовідведення та водопостачання

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука та міського голови Зіновія Андрійовича  відбулася нарада щодо «Будівництва системи водовідведення та водопостачання по вул. Ринкова-Лисенка в м. Надвірна». Участь в нараді взяли: перший заступник міського голови Олег Йосипенко, директор районного споживчого товариства Володимир Пасько, начальник відділу будівництва райдержадміністрації Богдан Чіх, головний інженер КП «Надвірнаводоканал» Василь Старків.

В м. Надвірна реалізовується проект природоохоронних заходів за рахунок фінансування планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Робочий проект «Будівництво системи водовідведення та водопостачання  масиву житлової забудови в районі вулиць Ринкова-Лисенка розроблений на підставі завдання на проектування, затвердженого Замовником Комунальним  підприємством «Надвірнаводоканал» та відділом будівництва райдержадміністрації.

Враховуючи відсутність системи централізованого водовідведення та водопостачання на вулицях Ринкова-Лисенка, виникла необхідність їх будівництва.

Для забезпечення водовідведення та водопостачання житлового масиву забудови в районі частини вулиць Ринкова-Лисенка робочим проектом передбачено улаштування зовнішньої мережі водовідведення та водопостачання  споруд на ній із скидом до існуючих мереж.

За підсумками наради начальнику  відділу будівництва райдержадміністрації та підрядній організації дано доручення в найкоротші терміни розпочати будівництво даного об’єкту!

 

 

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *