Влада області запрошує бізнес-спільноту до приватизації об’єктів нерухомості
Сьогодні представники робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області, яку очолює перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський, взяли участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови Фонду державного майна України Констянтина Кошеленка.
Ішлося про реалізацію спільних напрямків роботи Фонду державного майна України та обласних державних адміністрацій, адже складовими приватизації є соціальний, економічний та політичний ефект.
Зазначалося, що з квітня поточного року значно активізувалася співпраця ФДМ з обласними держадміністраціями, відповідно, утричі збільшилася кількість учасників аукціонів. (more…)