Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча нарада з питань формування 76 Окремого батальйону територіальної оборони Надвірнянського району

На Надвірнянщині триває формування батальйону територіальної оборони. Про структуру, напрями розвитку та розміщення батальйону територіальної оборони говорили сьогодні на нараді в райдержадміністрації з головами ТГ.
Співпраця з громадами району в цьому питанні вкрай важлива, зазначив голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.
Військове формування виконуватиме завдання в інтересах області щодо охорони та оборони важливих об’єктів та комунікацій, а також забезпечуватиме надійне функціонування органів державної влади та органів військового управління. Боротиметься з диверсійно-розвідувальними групами та іншими озброєними ворожими формуваннями.
Патріотично налаштовані громадяни України, які готові зі зброєю в руках захистити рідну країну від агресора при зарахуванні в батальйон будуть забезпечені безкоштовно речовим майном та харчуванням. Також з резервістам проводять зборові заходи для практичних і теоретичних завдань.

У батальйон територіальної оборони готові зарахувати громадян, які пройшли війну на сході України, строкову службу, або ж мають військові навики. Контракт з резервістом означає і фінансову підтримку.

Під час зустрічі також обговорили питання недопущення виникнення пожеж в екосистемах та випалювання сухої рослинності на території району. За словами начальника Надвірнянського районного управління ДСНС України в області Віталія Федорчука від початку року на території району зареєстровано 150 пожеж, з них 75 випадків пожежі сухої трави. Працівниками районного управління проведено 11 профілактичних рейдів спільно з працівниками відділу поліції, проведено 5 відпрацювань населених пунктів району, 4 навчання з учнями навчальних закладів. Окрім того, заслухали інформацію щодо недопущення пожеж в закладах охорони здоров’я.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *