Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Завдяки програмі «Велике будівництво» оновлюється Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна

Дорожня інфраструктура – це ключ до росту економіки і добробуту прикарпатців. Зараз проводяться важливі роботи на багатьох дорогах Івано-Франківщини, необхідні для цього кошти виділяються відповідно до Національної програми «Велике будівництво».
Зараз оновлюється ще одна візитівка Івано-Франківська – кільцева розв’язка автодороги Н-10 Стрий – Мамалига та Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна. Верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону вже влаштовано в напрямку Коломиї у Чернієві, на під’їздах до кільця, а також на об’їзній у бік Драгомирчан.

Торік на цих ділянках влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. Повністю відремонтовано 26,7 км автодороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна. На кільцевій розв’язці оновлено дорожні знаки, після влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону нанесуть дорожню розмітку.

Всі ці заходи сприятимуть покращенню безпеки дорожнього руху на цьому важливому об’єкті дорожньої інфраструктури.

Додає комфорту пасажирам та водіям громадського транспорту і влаштування заїзної кишені та тротуарів на автозупинці у Чернієві.

Нагадуємо, що поточний середній ремонт дороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига відбувається в рамках реалізації Національного проєкту «Велике будівництво». Замовник робіт – служба автодоріг в області, яка здійснює технагляд за дотриманням технологічного процесу. Фінансування здійснюється із Держбюджету.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *