Майже 15 тисяч прикарпатців отримали компенсацію за спожиту електроенергію
Кабінет міністрів України затвердив постанову щодо надання компенсації побутових споживачів, які втратили пільговий тариф через введення фіксованої ціни на електроенергію. Протягом першого кварталу 2021 року (січень-березень) окремі категорії населення отримуватимуть відшкодування у розмірі різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла через застосування єдиної ціни. Зарахування відбуватиметься автоматично на особові рахунки клієнтів. (more…)