На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Платіжка» обговорювали тему «Атомна енергетика: Майбутнє галузі»
Заступник міністра енергетики Юрій Бойко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Платіжка» розповів про збільшення попиту на атомну енергію.
«Якщо ми говоримо про атомне виробництво, тож потрібно розуміти, що це насправді дуже екологічний спосіб виробництва електроенергії. Безумовно, не можна брати до уваги той факт, що на сьогоднішній день – це більше половини виробітку електроенергії в об’єднаній енергетичній системі України», – сказав Юрій Бойко. (more…)