Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Новини

Надвірнянський район – 89 випадків, одужало – 119

Станом на 19 лютого в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 753 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 та 10 летальних випадків (жителі Тлумацького (2), Коломийського (3), Косівського (1), Городенківського (1), Надвірнянського (1), Рогатинського (1) та Калуського (1) районів ). Водночас одужали 490 осіб.
За весь час пандемії в області захворіли 58052 особи, серед яких 1991 дитина та 2384 медичних працівники. Одужали – 46655 людей. Летальних випадків зафіксовано 1087. (more…)

Андрій Бойчук: Відкриття на Івано-Франківщині консульства Хорватії започаткує новий етап у зміцненні дружних стосунків між нашими країнами

Сьогодні в обласному центрі відбулося офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Хорватія в Україні. 18 лютого – це знакова дата, адже саме у цей день 1992 року були встановлені дипломатичні стосунки між нашими країнами.
З цієї нагоди голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцою Джамич та заступником міністра МЗС України Євгенієм Єніним. (more…)

Андрій Бойчук зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним

Голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним.
Під час зустрічі йшлося про потребу активізації співробітництва області з міжнародними партнерами та започаткування нової співпраці. (more…)

Прикарпаття отримало 115 кисневих концентраторів

Кисневі концентратори отримали лікувальні заклади, у яких будуть розгортати додаткові ліжка для хворих на коронавірусну інфекцію. Про це було досягнуто домовленості напередодні позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.
«Три доби – саме стільки пройшло від моменту, коли ми зібрали потребу від лікарень області і до фактичної передачі їм кисневих концентраторів, – наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. – Ми передаємо по 20 кисневих концентраторів Івано-Франківській обласній клінічній лікарні та обласній інфекційній лікарні, 35 – Богородчанській центральній лікарні та 40 – Лисецькій лікарні». (more…)

Верховна Рада визнала Революцію гідності державотворчою подією

Верховна Рада України визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. Відповідну постанову парламент ухвалив 17 лютого 2021 року. «За» проголосувало 295 народних обранців. (more…)

МОЗ запускає інформаційний портал про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал із питань вакцинації від COVID-19.
Адреса порталу – vaccination.covid19.gov.ua.

Портал є офіційним джерелом інформації, де можна дізнатися, як буде організовано процес вакцинації та його етапи, які вакцини будуть використовуватися та як Україна їх отримає. (more…)

Андрій Бойчук: Завдяки консолідації влади і громад Прикарпаття вистояло у боротьбі зі снігопадами

Минулого тижня через сильні снігопади десятки населених пунктів області опинилися у сніговій пастці. Кілометри доріг замело снігом висотою подекуди більше одного метра.
Завдяки щоденній координації роботи усіх служб головою обласної державної адміністрації Андрієм Бойчуком, консолідованим зусиллям працівників управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області, підрядним організаціям, Державному підприємству «Дороги Прикарпаття», Службі автомобільних доріг Івано-Франківщини вдалося не допустити колапсу на дорогах обласного та місцевого значення. (more…)

Надвірнянський район –112 випадків, одужало – 46

Станом на 18 лютого в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 799 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 та 10 летальних випадків (жителі м. Івано-Франківська (1), Коломийського (2), Богородчанського (2), Рожнятівського (1) , Галицького (1), Верховинського (1) та Калуського (2) районів). Водночас одужали 318 осіб.
За весь час пандемії в області захворіли 57299 осіб, серед яких 1991 дитина та 2384 медичних працівники, одужали – 46165 осіб, летальних випадків – 1077.
Упродовж минулої доби здійснено 1827 тестувань методом ПЛР і 238 досліджень методом ІФА.

Звернення голови РДА Володимира Паська щодо ситуації з коронавірусом

Сьогодні в ОДА відбулося позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо стабілізації становища, пов’язаного з поширенням коронавірусу шляхом запровадження посилених протиепідемічних заходів. (more…)

Андрій Бойчук: Для стабілізації ситуації із поширення коронавірусу в області посилюють карантинні заходи та розгортають додаткові ліжко-місця у медзакладах

За попередню добу на Прикарпатті виявлено 646 нових випадків захворюваності на СOVID-19. Це найбільша кількість хворих серед усіх регіонів держави.
Така ситуації в області спостерігається уже впродовж останніх десяти днів. З огляду на це, голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук спільно з головним державним санітарним лікарем України Віктором Ляшком, який з робочою поїздкою перебуває на Прикарпатті, провів позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо стабілізації становища, пов’язаного з поширенням коронавірусу шляхом запровадження посилених протиепідемічних заходів. Участь у роботі засідання у онлайн-режимі взяли міністр охорони здоров’я України Максим Степанов і міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. (more…)