Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Центр життєстійкості в Надвірній відвідала заступник голови ОВА Людмила Сірко

Центр життєстійкості в Надвірнянській територіальній громаді відвідала сьогодні заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко під час робочої поїздки.
З діяльністю Центру ознайомила посадовицю проєктний менеджер БО БФ “Карітас-Надвірна” Світлана Будзак.
З лютого цього року Центр життєстійкості діє з метою психосоціальної підтримки для мешканців Надвірнянської громади , які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати.
Програма життєстійкості реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Олени Зеленської.
Безпосередньо в Надвірнянській громаді ініціатива здійснена “Карітасом” у співпраці з офісом соціальних послуг Надвірнянської міської ради.
Людмила Сірко мала нагоду поспілкуватися із соціальними працівниками Центру, психологом та відвідувачами, які покращували ментальне здоров’я на арттерапевтичному занятті.
“Ми бачимо, що в таких інституціях є велика потреба, тому що сюди звертаються люди як із числа внутрішньопереміщених осіб – так і сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах. Окрім психологічної підтримки, тут можна отримати доступ до інших соціальних послуг. Центр діє як пункт перенаправлення до закладів та установ, які зможуть надати потрібну допомогу.
Така співпраця приносить хороші результати” – підсумувала Людмила Сірко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *