Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко взяла участь у роботі виїзного засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва в Надвірнянському районі

Про роботу Регіонального офісу міжнародного співробітництва в Івано-Франківській області сьогодні в Надвірнянській райдержадміністрації говорила заступниця голови ОВА Людмила Сірко.
Нарада відбулася за участі директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської ОДА Олександра Зрайка, голови правління ГО «Громадський центр «Еталон» Лесі Аронець, першого заступника голови Надвірнянської РДА Ростислава Стаська, голів та відповідальних за міжнародне співробітництво працівників територіальних громад району.
Регіональний офіс міжнародного співробітництва в Івано-Франківській області створений у червні 2023 року. Це є консультативно-дорадчий орган при Івано-Франківської ОДА, який забезпечує взаємодію між органами місцевого самоврядування, державної влади та Офісом Президента України, підприємствами, установами та організаціями, громадськими організаціями, а також міжнародними партнерами.
Як повідомила Людмила Сірко – це інформаційно-аналітичний майданчик, створений задля координації міжнародного співробітництва в регіоні та систематизації даних про потреби та отриману гуманітарну міжнародну технічну допомогу, супровід проєктів і заходів.
Про потреби, проблеми, напрямки у сфері міжнародної взаємодії в Надвірнянському районі та досвід співпраці з міжнародними партнерами інформували голови територіальних громад районута профільні фахівці.
В дискусійному форматі визначили пріоритетні напрямки проектної роботи, а саме – покращення інвестиційного клімату, енергозбереження, розвиток індустріальних парків, використання альтернативних (зелених) джерел енергії.
Загальний стан залучення іноземних інвестицій в територіальні громади району проаналізував Олександр Зрайко.
Голова правління ГО «Громадський центр «Еталон» Леся Аронець розповіла про міжнародну співпрацю у форматі проєктної діяльності.
«Дана зустріч відбулася з метою ефективної координації міжнародної співпраці в Надвірнянському району та систематизації роботи щодо регіональних потреб» – підсумувала Людмила Сірко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *