Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

МОЗ координуватиме медичну евакуацію пацієнтів Охматдиту на лікування за кордон


Ми отримуємо численні пропозиції від різних країн та міжнародних організацій щодо безоплатного лікування дітей з НДСЛ Охматдит за кордоном.

Щоб цей процес був ефективним, Міністерство координуватиме його централізовано.

Просимо батьків маленьких пацієнтів Охматдиту проконсультуватися зі своїми лікарями щодо необхідності направлення дітей на лікування за кордон. У разі потреби медичної евакуації, будь ласка, заповніть анкету: https://bit.ly/3xPfxww

Звертаємося до наших міжнародних партнерів, друзів та всіх небайдужих, хто підтримує нас у цей складний час. Якщо ви бажаєте допомогти у медевакуації постраждалих від ракетного обстрілу Охматдиту, звертайтеся на офіційну електронну адресу МОЗ України – medevac@moz.gov.ua.

Нагадуємо, що під час влучення російської ракети в Охматдит перебувало 627 дітей. Після атаки 94 пацієнти були оперативно перевезені до інших медзакладів Києва, де їм надається необхідна допомога.

Водночас 465 дітей, які потребували планового лікування, були обстежені та тимчасово виписані додому. Лікарі підтримують зв’язок із їхніми батьками. У вцілілих будівлях Охматдиту залишилися на лікуванні 68 пацієнтів.

Тільки єдністю ми зможемо протистояти злу та російському терору!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *