Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергова допомога військовослужбовцям

             Підтримати українську армію, яка бореться з терористами на сході країни – справа честі кожного. Тим паче, що в її лавах є і наші військові-земляки, що проходять службу в районі бойових дій. Жителі Надвірнянського району постійно надають допомогу продовольством і коштами військовослужбовцям – справжнім патріотам України.        
      На звернення Міністерства аграрної політики та продовольства України  щодо невідкладного вирішення питання поставки збройним силам України води питної бутильованої відгукнулися і фермери нашого району. Так 27.11.2014 року від фермерів Надвірнянського району координатором ГО «Народна Самооборона в Івано-Франківській області» було прийнято 1000 літрів бутильованої води для бійців, що перебувають в зоні АТО. За вказану благодійну допомогу фермери району отримали щиру подяку від керівництва громадської організації та райдержадміністрації.
          Закликаємо усіх небайдужих громадян і надалі активно підтримувати військових у зоні АТО.  Нехай вони відчують, що ми поряд з ними, стоїмо пліч-о-пліч проти загальнонаціонального ворога!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *