Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Цьогоріч на Прикарпатті протягом літа забезпечено оздоровлення та відпочинок 26046 дітей

Сьогодні відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. Участь у заході взяла заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук, а також представники структурних підрозділів ОДА.
Члени Центрального міжвідомчого штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей, представники міністерств охорони здоров’я, освіти і науки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної служби з питань праці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, представники органів виконавчої влади доповідали та інформували про вжиті протягом сезону заходи для організації безпечного перебування дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, надали оцінку рівню оздоровчої кампанії.

Акцентовано увагу на питаннях кількості дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком влітку цього року, фінансуванні оздоровчої кампанії, організації перевезення дітей до місць відпочинку, стані мережі дитячих закладів, ужитих заходах щодо посилення контролю за безпекою дітей.

Заступник голови ОДА Світлана Онищук проінформувала, що на Прикарпатті у рамках літньої оздоровчої кампанії забезпечено оздоровлення та відпочинок 26 046 дітей. Із них 4106 дітей перебували у закладах оздоровлення і 21940 дітей – у закладах відпочинку. У дитячі центри «Молода гвардія» та «Артек» із області направили відповідно 340 та 352 дітей. На базі школи-інтернату в Микуличині створений обласний комунальний заклад «Карпатські мрії».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *