Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську запрацювала «Формула безпеки Україна -НАТО»

 

 
Сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка з директором Центру інформації та документації НАТО Барборою Маронковою.

На заході також були присутні керівник проектів Центру інформації та документації НАТО Світлана Ротаєнко, головний спеціаліст сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Олександр Макобрій, проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Галина Михайлишин, представники міської влади, викладачі та студенти університету.

Вітаючи присутніх, Ігор Пасічняк наголосив: «Сьогодні ми бачимо, що рівень підтримки вступу України до НАТО серед населення зростає та розуміємо, що вона спричинена військовими діями, які ведуться з Російською Федерацією на сході України. Вважаю, що заради безпеки нашої держави радянські міфи про НАТО необхідно руйнувати. Кожна людина, яка цікавиться цією темою розуміє, що це не тільки військовий альянс. Зауважу, що НАТО реалізовує програму «Наука заради миру та безпеки», яка включає в себе не тільки військові аспекти. Тому переконаний, що виставка, яка сьогодні буде презентована, зацікавить громадськість Івано-Франківщини, студентів та викладачів університету. Ми будемо робити все для того, щоб Україна стала повноцінним членом НАТО».

По завершенню зустрічі, присутні взяли участь в церемонії відкриття виставки «Формула безпеки. Україна – НАТО», яку представив Центр інформації та документації НАТО, Український кризовий медіацентр та Міністерство інформаційної політики України.

«Співпраця з НАТО є одним з пріоритетних напрямків роботи для України. Ця виставка – освітній та інформаційний проект, який розповідає не лише про НАТО, а і про ширший контекст світової безпеки. Сьогодні ви побачите реальні факти співпраці України та альянсу, реконструювати міфи про НАТО, взнати цінності альянсу і уявити собі наслідки найбільших потрясінь ХХ століття. Для мене було важливо занурити глядача в історію, показати сучасність, допомогти задуматися про безпеку України та світу в майбутньому» – зауважила Барбара Маронкова.

Експозиції виставки розкрили ключові події діяльності НАТО та охопили питання співробітництва України з альянсом у цивільній  і військовій сферах.

Цього ж дня в університеті представники громадськості, державні службовці та студенти обговорювали аспекти інформаційних загроз, уникнення маніпуляцій та розпізнання інформаційної пропаганди.

Додамо, що тема гарантій безпеки України в умовах гібридної війни стала основною при проведенні цих заходів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *