Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Делегація з Івано-Франківщини бере участь у розширеній урядовій нараді з питань децентралізації, яка проходить у Вінниці

 

 
Децентралізація – найуспішніша з усіх впроваджуваних реформ в Україні. Вона має найбільшу довіру й підтримку з боку суспільства, громадян, а також міжнародної спільноти.

Про ключові питання і завдання щодо впровадження реформи децентралізації в Україні на поточний рік та майбутнє йшлося на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, представників Уряду, голів ОДА та обласних рад, міськрад і ОТГ.

Відзначалося, що серед ключових завдань на поточний рік і перспективу є прийняття Парламентом маршрутної карти з 17 децентралізаційних законів, створення сучасних ЦНАПів, Нового освітнього простору, Центрів безпеки громадян, сучасних амбулаторій, дитячих будинків сімейного типу тощо.

Для реалізації цих проектів передбачена потужна державна підтримка розвитку громад, яка зростає щороку. І якщо порахувати її за різними показниками, то виходить понад 37 млрд грн. Додати до цього 192 млрд місцевих бюджетів. Тож їх впровадження – цілком реальне завдання, – зазначалося під час розширеної урядової наради..

На сьогодні в Україні  створено – 728 ОТГ. Зазначимо, що на Прикарпатті їх уже 23.

Додамо, що участь в розширеній урядовій нараді бере делегація від Івано-Франківщини, яку очолює перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *