Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Делятинська ОТГ на шляху до самостійності

Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак провели робочу нараду з головою Делятинської об’єднаної територіальної громади Богданом Клим’юком. Участь у засіданні взяли перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, перший заступник Делятинської ОТГ Михайло Обідняк та головні розпорядники бюджетних коштів.

Метою наради було обговорити проблемні питання діяльності ОТГ та визначити механізми взаємодії між органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Про зміни у підходах фінансування та функціонування медичних закладів слухали головного лікаря центральної районної лікарні Сергія Ємельянчука.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Гундяк проінформував присутніх про надання соціальних та інших послуг жителям громади.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов розповів про організацію навчального процесу. Як будуть функціонувати заклади культури інформував начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук.

Керівники району акцентували увагу на тому, що завдання районної влади та  керівників громад на місцях  полягає у правильній організації роботи, щоб населення не відчуло дискомфорту в отриманні освітніх, медичних, соціальних послуг в цілому. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *